Veido masažai

Tibeto paskaičiuota, kad mūsų fizinis kūnas mums turėtų tarnauti 150 metų, o kiek tarnauja? Kiekvienas atsakysime savaip. Kartais ir patys nebežinome kaip jam pagelbėti ,, Aš tą žinau, taip, tikrai padėsiu Jums! Jeigu tuo abejojate, pažvelkite į mane ir abejonių neliks. Mes padirbėsime visu pirmą su veidu, kuris ir yra mūsų gyvenimo veidrodis. Parodys mūsų gyvenimo būdą, jo sunkumus ir malonumus. Tai mūsų nueito kelio žemėlapis. (Nepatinka kalneliai, grioveliai, pakalnės). Taip, niekis, viską dar galimą pakeisti ir niekada nėra vėlu. O jaunoms moterims pradėti rūpintis net nuo 20 metų. Nuo 20 metų daug lengviau neleisti atsirasti raukšlėm, negu po to jas ištiesinti. Mielos Moterys! Tik neturiu aš tos stebuklingos reklaminės piliulės, kurią išgėrus, tapsite jaunos, ar kremo, kurio patepus viskas išsilygins, bet turiu gydančias rankas, kuriuos tikrai daro stebuklus. Kad jūsų veido oda švytėtu, būtų skaisti ir jaunatviška, ir tik su minimaliomis raukšlytėmis, o metuose būtumėte nenuspėjama ir paslaptingo amžiaus. Taip, reikės trupučio pastangų ir Jūsų darbo - tai veido gimnastika, kurią mes atliksime kartu prieš masažą ir ji bus kiekvienai individuali, ir vėliau Jūs mėgausitės masažo malonumais, kurio dėka bus suaktyvinta ląstelių veikla visu pajėgumu, stangrinami raumenys, tempiama oda. Po masažo užsidėsime nenuplaunamą kaukę 24h, su kuria galėsite sudalyvauti net vakarėlyje. Veido masažas tai pat puiki priemonė nuimti stresui, įtampai, nuotaikai pagerinti.

KLEOPATROS BRANDŽIOS ODOS  IR DEKOLTE MASAŽAS

60 min. - 45 

Brandžiai ir su pirmaisiais senėjimo požymiais susiduriančiai odai tinkantis masažas. Naudojant specialius pakartotinus švelnius masažo judesius, pakeliami veido raumenys, gerinama odos kraujotaka ir aprūpinimas maitinamosiomis medžiagomis, skatinama odos regeneracija. Masažuojamas veidas ir kaklas, naudojant natūralius aliejus. Masažas padeda kovoti su odos suglebimu, išsausėjimu, raukšlių susidarymu – odos senėjimo požymiais, kurie išduoda amžių ir nuovargį. Veido kontūras tampa ryškesnis, oda stangresnė dėl masažo poveikio, be chirurginių intervencijų ar stiprių priešraukšlinių kremų. Naudodamiesi veido, kaklo ir dekoltė masažu, galite atpalaiduoti įtemptus raumenis ir tonizuoti susilpnėjusius. Masažas padeda sutvirtinti veido formą, sumažinti raukšlių gylį, lyginti smulkias raukšlelės.

NEFERTITĖS VEIDO MASAŽAS - MODELIUOJANTIS VEIDĄ, KAKLĄ IR DEKOLTE + VEIDO KAUKĖ 

60 min. - 49 

Šis masažas sustiprina ir tonizuoja veido raumenis atsakingus už gražų kaklą ir apatinio žandikaulio liniją, puikiai koreguoja dvigubą pagurklį, atstato veido ovalą, pakelia lūpų kampučius bei antakius. Tai tikrai veiksmingas deformuotų audinių atstatymas be chirurginio įsikišimo. Po masažo uždedama veido kaukė.

KARALIŠKASIS VEIDO MASAŽAS 

60 min. - 59 

Klasikinis veido masažas – vienas iš efektyviausių, o kartu ir labai malonių būdų išlaikyti odą jaunatvišką ir dailią. Masažo metu atliekami glostymo, trynimo, maigymo judesiai, kurie aktyvina kraujo ir limfos mikro-cirkuliaciją, todėl iškart pagerėja odos aprūpinimas maisto medžiagomis bei šalinami toksinai besikaupiantys odoje. Masažo metu pašalinamos suragėjusios odos ląstelės ir  pagerėja veikliųjų medžiagų pasisavinimas odoje, todėl jau po pirmojo masažo seanso pastebėsite, kad oda tapo gaivesnė ir skaistesnė.

AFRODITĖS STANGRINANTIS IR PRIEŠRAUKŠLINIS MASAŽAS 

60 min. - 49 

Puikiai tonizuoja veido, kaklo ir dekolte raumenis, skatina veido odos mikrocirkuliaciją. Šio masažo dėka odoje esančios ląstelės fibroblastai skatinami gaminti elastiną ir kolageną, ko pasekoje oda stangrėja, yra stiprinama ir atjauninama, ypač efektyviai mažėja giliosios mimikos ir dekolte raukšlės, patinimai bei “maišeliai po akimis”.


TAŠKINIS VEIDO MASAŽAS 

60 min. - 55 

Tai ypatingas veido masažas su natūraliais aliejais, kuris atgaivins veido ir kaklo odą, suteiks jai sveiką grožį. Stimuliuojant energetines zonas smilkinių ir kaktos srityje, atsipalaiduoja čia esantys mimikos raumenys, veido odai suteikiamas sveikas grožis, stabdomas naujų raukšlelių susidarymas, taip pat atgaivinama veido ir kaklo oda. Masažuojant stimuliuojami veido energetiniai taškai, odos ląstelės geriau aprūpinamos deguonimi, oda atsigauna ir atjaunėja. Taškinis veido masažas, atliekamas pirštų galiukais, naudojant specialų kremą arba aliejų, gali tapti viena iš Jūsų jaunatviškos išvaizdos paslapčių.

KOBIDO JAPONIŠKASIS VEIDO MASAŽAS 

30 min. - 29 €
60 min. - 39 €

KOBIDO masažas – tai vienas iš efektyviausių terapinių metodų, kurio pagalba natūraliu būdu pagerinama odos būsena ir minimizuojamas senėjimo procesas. Metodika paspartina giliųjų epitelio sluoksnių atsinaujinimo procesą ir atpalaiduoja veido raumenis. Rezultatas pasiekiamas ypatingų masažo metodų tokių, kaip maigymas, trinimas, gnaibymas ir glostymas, dėka. Procedūros metu vyksta poveikis tų linijų, kurios sąveikauja su tam tikrais organais ir organizmo sistemomis. Daugiau dėmesio skiriama linijoms, kurios yra atsakingos už storosios žarnos ir šlapimo sistemos funkcionavimą. Tuo pat metu yra pagreitinamas valymosi procesas, stimuliuojamas virškinimas. Darbas šiose srityse suteikia gerų rezultatų: veido tonas susilygina, pagerėja bendra savijauta. Taip pat yra daromas poveikis tose srityse, kurios atsakingos už blužnies ir skrandžio darbą. Oda geriau įsisavina maistines medžiagas ir pradeda švytėti tiesiog iš vidaus.