Pėdų ir kojų masažai

Pėdų ir kojų masažai yra nuostabiai atpalaiduojanti procedūra. Švelniai paglostydami ir pamasažuodami pėdas, padėsime jas atpalaiduoti ir bendrai atsipalaiduoti po įtemptos dienos. Jei dėvite nepatogią avalynę, aukštakulnius, jaučiate nuolatinį diskomfortą pėdose, kojose, visada verta kreiptis į masažo specialistus, nes pėdų masažas gali ne tik padėti atsipalaiduoti, bet ir atpalaiduoti spazmus, palengvinti raumenų skausmus.

KARALIŠKASIS PĖDŲ MASAŽAS SU PIENO VONELE IR ROŽĖS ŽIEDLAPIAIS 

60 min. - 49 

  • Šveitimas su Negyvosios jūros šveitikliu puikiai nušveičia sukietėjusią odą ir atgaivina. Negyvosios jūros kristaluose gausu mineralų: magnio, kalio, natrio, kalcio, bromo, jodo ir kt., kurie labai svarbūs ląstelių metabolizmui, stimuliuoja natūralius regeneracinius procesus, taip pat teigiamai veikia nervų sistemą.
  • Pėdų pieno vonelė su šviežiais rožių žiedlapiais. Pėdų vonelė su pienu ir rožių žiedlapiais suminkština ir sušvelninta pėdų odą ir leis pasinerti į kvapų bei ramybės oazę.
  • Pėdų masažas. Pėdos – stebuklinga vieta, kurioje telkiasi įvairiausi taškai — juos tinkamai pamasažavus galima išvyti galvos skausmą ar net įvairias ligas. Masažas taikomas siekiant sustiprinti kūno gyvybinį tonusą, pagerinti skrandžio, smegenų, kepenų, kasos ir kitų organų veiklą, taip pat esant miego sutrikimams ir įtampai bei stresui mažinti. Pėdų masažas atpalaiduoja pavargusias pėdas, pagerina kraujo ir limfos cirkuliaciją, sustiprina sąnarių paslankumą galūnėse, padeda sumažinti stresą.

ANTICELIULITINIS IR APIMČIŲ MAŽINIMO MASAŽAS 

60 min. - 49 

Anticeliulitinis masažas yra skirtas odos ir kūno priežiūrai, jis reguliuoja limfinę sistemą, kraujotaką, skatina detoksikaciją, gydo celiulitą, koreguoja ir modeliuoja kūno linijas, tonizuoja ir padeda odai išlaikyti optimalų stangrumą bei tonusą. Anticeliulitinis masažas padeda atsikratyti celiulito žymių ir mažinti apimtis. Tai speciali metodika, skirta medžiagų apykaitos, kraujotakos suaktyvinimui poodiniame riebalų sluoksnyje, toksinių medžiagų pašalinimui. Masažo dėka oda tonizuojama, lyginama ir stangrinama. Masažuojant, sukeliamas laikinas audinių spaudimas. Susikaupę toksinai limfos pagalba patenka į veninę cirkuliacijos sistemą ir natūraliu būdu pašalinami iš organizmo.

TAILANDIETIŠKAS TAŠKINIS PĖDŲ MASAŽAS 

60 min. - 40 €

Turbūt ne kartą teko girdėti, kad žmogaus pėdose yra daugybė taškų, atitinkančių tam tikrus vidaus organus? Tada tikriausiai teko girdėti ir tai, jog šių taškų stimuliavimas stiprina sveikatą, malšina skausmą ar net padeda pasveikti? Tailandietiškas pėdų masažas pašalins nuovargį, nemigą, galvos skausmus, užtikrins puikią savijautą ir gerą nuotaiką. Šis masažas atliekamas rankomis ir specialiomis tailandietiškomis lazdelėmis, o jo teikiama nauda neabejotina: masažas gerina energijos tekėjimą organizme, stiprina nervų sistemą, mažina įtampą, stimuliuoja vidaus organus, kraujotaką. „Masažų meistrai“ kviečia Jus atsipalaiduoti po sunkios dienos ir pasimėgauti tailandietiškomis pėdų procedūromis!

Krepšelis

Krepšelis tuščias.